Konstituirano Vijeće učenika naše škole

U srijedu, 20. listopada, održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika naše škole. Na početku sjednice svi su se članovi predstavili i rekli nešto o sebi. Nakon toga uslijedio je izbor za predsjednika/cu i zamjenika/cu Vijeća učenika. Kandidaturu su prihvatili Melani Miković iz 7.b i Fabijan Rogina iz 8.a razreda. Kandidati su se predstavili prigodnim govorom i izložili svoj program. Za predsjednika Vijeća učenika u školskoj godini 2021./2022. izabran je Fabijan Rogina iz 8.a, a potpredsjednica je Melani Miković i 7.b razreda. Vijeće učenika donijelo je Plan rada za školsku godinu 2021./22. te su učenici iznijeli svoje prijedloge za daljnji rad i raspravljali o tekućoj školskoj problematici. Na sjednici je bilo prisutno 16 članova i školska psihologinja Katarina Biondić Kaštela. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Katarina Biondić Kaštela)

objavio: Nina Posarić   datum: 21. 10. 2021.