Agencija za mobilnost i programe EU organizirala radionicu za projekt Radio Heritage i sve zainteresirane eTwinnere

Na poziv projektnih partnera u eTwinning projektu Radio Heritage, koji su utemeljile naša škola i OŠ Apače iz Slovenije, održale su 90-minutnu radionicu o temi "Kako ostvariti kvalitetu u provedbi eTwinning projekata" eTwinning ambasadorice Daniela Usmiani i Ana Marketin-Sedlar. Tijekom radionice, koja je održana 1. travnja 2021. godine, upoznale su sudionike s osobinama kvalitetnog eTwinning projekta, kvalitetnim načinima provedbe suradničkih aktivnosti, kao i provedbe evaluacije i diseminacije. Voditeljice radionice upoznale su projektne koordinatore i zainteresirane eTwinnere i s kriterijima i načinom prijave projekta za oznake kvalitete. Na temelju TwinSpacea projekta zajednički je napravljena evaluacija rada na projektu Radio Heritage, iz koje su se iznjedrile nove ideje i aktivnosti kojima će se unaprijediti izvedba projekta i dobiti još kvalitetniji rezultati. U radionici je bilo 42 sudionika, uza školske projektne koordinatore i eTwinneri iz škola koje su u projektu. Radionicu "Kako ostvariti kvalitetu u provedbi eTwinning projekata" organizirala je Agencija za mobilnost i programe Europske unije. Uime sudionika radionice voditeljicama je zahvalio Denis Vincek, jedan od utemeljitelja projekta Radio Heritage. Nakon radionice provedena je evaluacija, a svi sudionici dobili su potvrdu o sudjelovanju. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Denis Vincek)

Fotografije: Daniela Usmiani

objavio: DENIS VINCEK   datum: 6. 4. 2021.