Ovaj mjesec: 2064

Naša ravnateljica dala izjavu za vijesti Nezavisne televizije

"Škola u Donjoj Batini je središte mnogih događanja u mjestu i škola je ta koja mještane okuplja. Samim tim i prosperitet ovoga malog mjesta drukčiji je i veći kroza školu i kroz crkvu te smo posebno zahvalni Krapinsko-zagorskoj županiji na razumijevanju koje nam pruža i na županijskoj potpori u obnovi krovišta.

Još jedanput zahvaljujem gđi dožupanici što je danas ovdje u našoj školi i u našemu mjestu i vjerujem da će ova lijepa suradnja i dalje ostati", rekla je nakon susreta sa županijskim dužnosnicima ravnateljica naše škole, gđa Rajna Borovčak, u izjavi koju je ispred PŠ Donja Batina dala za vijesti Nezavisne televizije.

Razgovor novinarke Nezavisne televizije s ravnateljicom naše škole, gđom Rajnom Borovčak, može se poslušati ovdje.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 26. 7. 2011.