Visoki županijski dužnosnici posjetili PŠ Donja Batina

Ravnateljica škole Ante Kovačića Zlatar, gđa Rajna Borovčak, bila je u utorak, 26. srpnja, domaćin visokim županijskim dužnosnicima koji su posjetili PŠ Donja Batina. U županijskoj delegaciji bili su zamjenici župana, gđa Sonja Borovčak i gosp. Anđelko Ferek-Jambrek; gosp. Stanko Majdak, potpredsjednik Županijske skupštine; gosp. Jasmin Krizmanić, ravnatelj Županijske uprave za ceste; gosp. Ivan Lamot, županijski pročelnik za obrazovanje; gosp. Željko Horvat, županijski pročelnik za promet, te gosp. Ivan Sadaić, županijski vijećnik. Razlog županijskog posjeta jest to što je Krapinsko-zagorska županija financirala potpunu obnovu krovišta zgrade Područne škole Donja Batina.

Članove županijskog izlanstva dočekala je naša ravnateljica, gđa Rajna Borovčak, djelatnice PŠ Donja Batina gđa Đurđa Kostanjevečki i gđa Đurđica Šimunec te školski knjižničar, gosp. Denis Vincek. Gđa ravnateljica upoznala je ugledne goste s radom ove područne škole i provela ih kroza sve prostore.

Na susretu je bio i gosp. Josip Grden, vlasnik tvrtke Gradnja koja je izvodila radove na krovištu u PŠ Donja Batina.

Poslije radnog dijela domaćini su organizirali domjenak i druženje.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 26. 7. 2011.