Ježeva kućica u 2.b razredu

Učenici 2.b razreda interpretirali su lektirno djelo Ježeva kućica Branka Ćopića. U stvaralačkom dijelu sata izrađivali su ježevu kućicu od različitih materijala. Prikupili su kutije, suho lišće, mahovinu, bršljan, jesenske plodove i krenula je izrada. Kućice su skromne, ali sigurne i tople. Učenici su pokazali veliko zanimanje i kreativnost. Naučili su da je potreban veliki trud, mnogo ljubavi i strpljenja kako bi se nešto izradilo i na kraju bilo uspješno. U vremenima smo koja su teška i nepredvidiva, ali pokazali smo kako se ne mijenjaju životne vrijednosti. Neka nas uvijek prate poniznost, skromnost, vjera, zajedništvo i ljubav! U fotogaleriji su fotografije učenika i njihovih kreativnih radova. (Valentina Lebić – Naumovski)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 12. 2020.