Superjunaci iz 3.a

Programski odjel Djeca i mladi HRT-a, uz podršku Ureda UNICEF-a za Hrvatsku, priprema novu seriju za djecu radnog naslova Najbolji dan ikada. U želji da učenike prvih i drugih razreda iz cijele Hrvatske uključe u realizaciju emisije, prošle su godine pokrenuli natječaj za crtež superjunaka/junakinje kao predloška za izradu lutke glavnog lika spomenute serije. Učenici 3.a razreda (tada prvašići) s veseljem su se uključili u natječaj. Svojim kreativnim crtežima u uži izbor natječaja ušli su Ana Popov, Adam Adanić, Vito Labaš i Jurica Juranić. S malim zakašnjenjem, zbog epidemiološke situacije, prošli su tjedan dobili priznanja i nagrade - prekrasnu lutku superjunaka/junakinje. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Silvija Adanić)

objavio: Nina Posarić   datum: 30. 11. 2020.