Obavijest o udžbenicima i radnim bilježnicama za šk. god. 2020./2021.

U školskoj godini 2020./2021. koristit će se potpuno novi udžbenici u 2., 3., 6., 7. (svi predmeti osim BIO, KEM, FIZ i GEO) i 8. razredu (samo BIO, KEM i FIZ). U svim ostalim razredima, odnosno dijelu predmeta koristit će se postojeći udžbenici iz prethodnih godina. Novi udžbenici obveznih i izbornih predmeta financiraju se iz državnog proračuna te su besplatni za sve učenike. Nabavu novih i dokup postojećih udžbenika izvršit će Škola. Svi udžbenici, novi i stari, dočekat će učenike u njihovim razredima na početku nove nastavne godine. Krapinsko-zagorska županija i Grad Zlatar financirat će u jednakom omjeru nabavu radnih bilježnica obveznih i izbornih predmeta te će i one biti besplatne za sve učenike. Roditeljima ostaje kupiti kutiju s priborom za Tehnički odgoj od 5. do 8. razreda (Školska knjiga), Geografski atlas (Hrvatska školska kartografija, Školska knjiga; kupuje se samo u 5. razredu) te likovnu mapu od 1. do 4. razreda (Profil Klett), odnosno likovnu mapu od 5. do 8. razreda (Alfa).   (ravnatelj Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 10. 7. 2020.