Spuštanjem hrvatskog barjaka i uz Lijepu našu obilježili smo kraj nastavne godine

Spuštanjem hrvatskoga barjaka i uz pjevanje Lijepe naše učenici razredne nastave sa svim djelatnicima škole, već po tradiciji, danas su obilježili kraj nastavne godine. I dok su učenici od prvog do četvrtog razreda zadnjih pet tjedana nastavu pohađali u školi, učenici predmetne nastave svoje su obrazovanje u ovoj školskoj godini završili, nakon 15 tjedana - nastavom na daljinu. Okupljenima se obratio ravnatelj Marijan Posarić, koji je istaknuo kako smo na kraju još jedne nastavne godine. "Jedne, po mnogo čemu, neobične i čudne godine čiji smo završetak svi jedva dočekali. Hvala svima vama, vašim učiteljicama, stručnim suradnicima i djelatnicima škole na trudu koji ste uložili u to da je što uspješnije privedemo kraju – bilo u školi, bilo tijekom nastave na daljinu. Hvala i vašim roditeljima koji su vama i nama pomagali u svemu tome. Neka vam svima bude ugodan ljetni odmor, sa željom da se vidimo u rujnu; svi zdravi, na istome mjestu.", istaknuo je ravnatelj Posarić. Spomenimo da su hrvatsku zastavu spustili učenici Luka Kurtanjek iz 4.a i Petar Sviben iz 4.b razreda. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 26. 6. 2020.