Završna školska priredba u Područnoj školi Donjoj Batini

U srijedu, 12. lipnja, učenici i učiteljice naše škole pripremili su svečanu priredbu u povodu završetka školske godine. Pjesmom, recitalom, igrokazom i prezentacijom učenici su prikazali umijeće recitiranja, pjevanja, glume i korištenje računalne prezentacije. Prisutni roditelji i gosti bili su oduševljeni programom i prezentacijom naših učenika. Učenici četvrtog razreda oprostili su se od svoje prve učiteljice Ane Marije Korpar i učiteljice Ane Adanić, koja ih je pratila u drugom polugodištu, te od učiteljica engleskog, njemačkog jezika i vjeronauka. Nazočnim roditeljima i gostima, dogradonačelniku Stanku Majdaku, stručnoj suradnici psihologinji Katarini Bjondić Kaštela te učiteljicama Ivani Lisak, Ani Mariji Korpar, Ani Adanić i Đurđi Kostanjevečki obratio se ravnatelj škole Marijan Posarić te prigodnim riječima zahvalio svima na dolasku i pohvalio rad učenika. Svima je zaželio ugodan ljetni odmor i uspjeh na kraju školske godine. Nakon oproštajnih riječi slijedilo je druženje učenika, roditelja, učiteljica i gostiju. Zadnji dan nastave, 14. lipnja, obilježili smo svečano otpjevanom himnom Lijepa naša domovina i spustili barjak za kraj školske godine 2018./19. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (učiteljice Đurđa Kostanjevečki i Ana Adanić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 6. 2019.