Naši učenici na Otvorenim danima PMF-a

Nekoliko naših učenika sedmih i osmih razreda posjetilo je s učiteljicom kemije 5. travnja  Kemijski odsjek Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (PMF) u Zagrebu u sklopu Otvorenih dana PMF-a. Prisustvovali su Povijesnom maratonu – spektakularnoj znanstvenoj interaktivnoj izložbi. Studenti PMF-a objašnjavali su, opisivali i demonstrirali mnoge zanimljive pokuse te su učenici i sami imali priliku isprobati i sudjelovati u pokusima. Prisustvovali su kratkom ali duhovitom stand up nastupu studenata kemije i mogli iz prve ruke čuti nekoliko zgoda (i nezgoda) iz života jednog studenta. Za kraj pogledali su nekoliko atraktivnih pokusa na otvorenom. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Snježana Conar)

objavio: Nina Posarić   datum: 2. 5. 2019.