Naš knjižničar sudjelovao kao hospitant u Školi stvaralaštva Novigradsko proljeće

Stručni suradnik knjižničar Denis Vincek sudjelovao je u Školi stvaralaštva Novigradsko proljeće. Kolegu Vinceka odabrala je za sudjelovanje Agencija za odgoj i obrazovanje koja je u potpunosti pokrila troškove smještaja, prehrane i kotizaciju. Naš knjižničar sudjelovao je kao hospitant u radijskoj radionici koju je vodio Srđan Nogić s Hrvatskoga radija. Učenicima polaznicima te radionice prenio je svoja iskustva u radu s učenicima zlatarske škole, članovima školske Multimedijske skupine koji su pod njegovim mentorstvom dosad izradili tri desetominutne radijske emisije (Ljuba zvonarka, Zlatarski Kostelić i Crno-bijeli svijet) te radiodramu Zvjezdica pospanka. Denis Vincek u radionici je s učenicima napravio deset kratkih radijskih priloga koji su emitirani u sklopu predstavljanja uradaka sa svih radionica Škole stvaralaštva i ispunio je sve obveze koje mu je kao hospitantu odredio AZOO. Kompetencije koje je stekao pomoći će mu u vođenju učenika Multimedijske skupine u izradi radijske emisije i radiodrame za sljedeću Državnu smotru LiDraNo 2020. (Lorena Belina)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 5. 2019.