Završna priredba osmaša

Već tradicionalno osmi razredi Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar oprostili su se na vrlo svečan način od svoje škole. Predstavnici svakog razreda uputili su okupljenim učiteljima u predvorju škole nekoliko prigodnih riječi i posebno zahvalili svojim razrednicama.

Gospođe Draga Forko, Nevenka Šušljek i Jadranka Fuček nadahnuto su pozdravile svoje učenike te im zaželjele uspjeh u daljem školovanju i životu. Učenici svakog razreda izveli su posebno uvježbanu plesnu točku u čiju su koreografiju uložili sa svojim razrednicama mnogo truda u posljednjih nekoliko mjeseci.

Ravnateljica gđa Rajna Borovčak s najosmašima prije njihova odlaska
na predstavljanje na Radiju Zlatar

Vrhunac te svečanosti, koja je održana 15. lipnja u poslijepodnevnim satima u našoj školi, bilo je proglašenje najosmaša ove generacije. Ta je čast pripala ravnateljici naše škole, gđi Rajni Borovčak, koja je svoje čestitke uputila Goranu Hubaku iz 8.b, Željki Kurečić iz 8.c i Martinu Bajzeku iz 8.a Uz knjige Silvija Strahimira Kranjčevića, koje će im odlično poslužiti kao lektira u srednjoj školi, dobili su poklon-bonove u frizerskim salonima Mira i Petra te kozmetičke setove. Uslijedio je prigodni domjenak u predvorju škole te druženje uz glazbu i ples. Nenadani gost na zabavi osmaša bila je i simpatična kornjača koja se odjedanput pojavila u rukama Marije Posarić.

Ostale fotografije mogu se pogledati ovdje.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 6. 2011.