Osnovna škola Zlatar uspješno provodi radionice u sklopu projekta LUMEN

Svaki petak od 11:35 do 13:10 sastaju se učenici četvrtih razreda koji su uključeni u projekt Lumen. Učenici su raspoređeni u dvije grupe, a ukupno ih je 12. S velikim entuzijazmom i u dobrom raspoloženju učenici provode različite aktivnosti koje im se nude u tom projektu. Gotovo uvijek pitamo se kako su tako brzo prošla dva školska sata. Kroz različite aktivnosti razvijamo kreativno mišljenje na djeci pristupačan i zanimljiv način. U sljedećem razdoblju čeka nas mnogo novih i zanimljivih izazova, a dosad smo se zabavljali i učili kroz tangrame, zagonetke, mozgalice, pitalice, maštovite i detektivske priče te smo osmišljavali različite neobične predmete.  Voditeljice radionica su stručna suradnica pedagoginja Vlatka Prpić i stručna suradnica psihologinja Katarina Biondić Kaštela. U fotogaleriju dodano je 13 fotografija. (Katarina Biondić Kaštela)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 1. 2019.