Zimska likovna radionica

U našoj školi održana je 9. siječnja zimska likovna radionica. Na likovnoj radionici sudjelovalo je 11 učenika. Najviše su bili zainteresirani učenici prvog razreda. Radionica je trajala od 9 do 11 sati. Na radionici bile su dvije teme i obje su uspješno realizirane. Prva tema bila je izrada sjevernog medvjeda u 3D-formatu od kolaž- papira i kartona. Učenici su pokazali svoju kreativnost i zainteresiranost. Druga tema bila je zimski pejzaž koji smo također radili od kolaž-papira. Učenici su u svoje radove dodavali različite zimske motive i dočarali svoj doživljaj zime. Sve likovne radove izložili smo na panou u učionici prvog razreda. U fotogaleriju dodano je jedanaest fotografija. (Silvija Adanić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 1. 2019.

Za sigurniji internet