Snimamo treću radijsku emisiju

Članovi Multimedijske skupine naše škole drugoga su se dana ove godine okupili u školskoj knjižnici kako bi snimili zvučne materijale za radijsku emisiju za ovogodišnji LiDraNo. Tomislav Tovernić, Karlo Sviben, Karla Bingula, Paula Sviben, Matija Mikulec i Leonardo Rihtarić snimili su tri sata materijala od kojih će u montaži nastati emisija koja ne smije biti duža od deset minuta. Sljedećih desetak dana emisiju će u programu Audacity montirati Leonardo. Što je tema, čut ćete uskoro, na školskoj razini smotre. S obzirom na to da je radio jedan od medijskih izraza, učenici su ovu aktivnost povezali s projektom "The Media. What next?", međuškolskim partnerstvom u kojemu naša škola sudjeluje u sklopu programa Erasmus+. Mentor je učenika u proizvodnji radijske emisije, trećeg radioostvaraja u našoj školi, stručni suradnik knjižničar Denis Vincek. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Paula Sviben, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 1. 2019.