Osmi a pobjednik školske nogometne lige

Zabava, zdravlje i druženje uljepšavaju život svake osobe. To su lijekovi protiv stresa, tuge i nezadovoljstva. Zbog toga je naša škola organizirala nogometnu ligu koja je posebno zainteresirala dječake, željne dokazivanja i slave pred curama, ali i dječake koji su tražili izazov.

Liga se održavala svakog četvrtka, popraćena sportskim duhom, ali i budnim okom profesora TIZK Stjepana Škrlca. U igri sudjelovali su svi prijavljeni učenici od petih do osmih razreda. Osmaši su dokazali svoju prednost u fizičkom razvoju i zauzeli prva tri mjesta. Osim njih, dobre rezultate pokazali su sedmi i šesti razredi i uvjerili nas da će u budućnosti oni dominirati dobrom igrom na igralištu.

Najbolji strijelac lige je Stjepan Pribolšan iz 8.a sa 38 postignutih golova.

Svim učenicima zahvaljujemo na uloženom trudu i hrabrosti, profesoru na strpljenju, a vjernim navijačima hvala na bodrenju na svakoj utakmici.

Datoteka s rezultatima svih utakmica, listom strijelaca i konačnom tablicom može se preuzeti ovdje.

Pripremili Blaž Goleš, 8.c i Stjepan Škrlec, prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 6. 2011.