Svečanost u PŠ Martinščini u povodu kraja školske godine

Svaka školska godina brzo prođe, a ova još brže. Kao da je jučer bio prijam prvašića u školu, a već je došao dan kada se opraštamo od četvrtaša. U petak, 8. lipnja, održana je misa zahvalnica u kapeli sv. Martina u Martinščini. Misu je sliužio vlč. Vladimir Drnetić. Obogaćeni toplim riječima i puni zahvale za sve ono što smo naučili tijekom školske godine krenuli smo u školu. Roditelji, rodbina i ostali mještani nestrpljivo su očekivali program koji su izveli učenici škole. Svojim prisustvom razveselili su nas ravnatelj škole Marijan Posarić, gradonačelnica Jasenka Auguštan–Pentek, stručna suradnica pedagogonja Vlatka Prpić, stručna suradnica psihologinja Katarina Biondić te ostali djelatnici škole. Na kraju svečanosti četvrtaši su se oprostili od svoje učiteljice Valentine Lebić–Naumovski. Razdragani i puni lijepih sjećanja podružili smo se s gostima. Roditelji su pripremili mali domjenak. Učenici su se družili i častili u drugoj učionici. Svaki kraj znači i novi početak, pa se veselimo novoj školskoj godini i novim izazovima. U fotogaleriju dodano je 19 fotografija. (Ljiljana Mutak i Valentina Lebić–Naumovski)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 6. 2018.