Zimska likovna radionica

Zimska likovna radionica održana je 9. siječnja u Osnovnoj školi Ante Kovačića u Zlataru. Radionici su nazočili učenici 4.a razreda Vanja Kobeščak, Anja Poslek, Sven Posarić, Fabijan Rogina, Mihael Pavlek, Lovro Kuharić, učenici 5.a razreda Hana Preis i Marin Novosel te učenica 1.b razreda Jana   Pozaić. U likovnoj radionici učenici su radili pingvine od kolaž-papira i vate te različite životinjice od plastičnih boca. Radionica je trajala dva sata. Učenici su bili vrlo motivirani za rad i veseli. Radove smo izložili na panou i u učionici četvrtog  razreda. Radionicu su vodile Ana Adanić, studentica 5. godine Učiteljskog fakulteta, i Silvija Adanić, učiteljica 4.a razreda. U fotogaleriju dodane su 34 fotografije. (Silvija Adanić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 1. 2018.