Božićna priredba u Područnoj školi Donjoj Batini

U našoj Područnoj školi Donjoj Batini održana je 20. prosinca svečana božićna priredba. Učenici naše škole od prvog do četvrtog razreda pripremili su sadržajni program koji nas je vodio kroz pjesme, recitacije i igrokaze posvećene sv. Nikoli, zimi, Božiću i novoj godini. Najviše nas se dojmio suvremeni igrokaz Božić u obitelji i dolazak malog Isusa, čestitka-bajanje te pjesma zdravica. Priredbi su prisustvovali roditelji, bake i djedovi te prijatelji naše škole. Svečanom završetku prvog polugodišta počastili su nas svojim dolaskom naš ravnatelj Marijan Posarić, gradonačelnica Jasenka Auguštan-Penetek, dogradonačelnik Stanko Majdak, velečasni Dragutin Cerovečki, naše učiteljice Nina Posarić, Irena Petrovečki, Ivana Lisak i Ana Krpelnik. Na kraju svečanosti obratio nam se naš ravnatelj s pohvalama za naš trud i zaželio svima svako dobro čestitajući nadolazeće blagdane. U veselom raspoloženju slijedilo je druženje odraslih i djece. U fotogaleriju dodano je 48 fotografija. (Učiteljice Đurđa Kostanjevečki i Ana Marija Korpar )

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 1. 2018.