I ove godine sudjelujemo u državnom fotonatječaju zagrebačke Osnovne škole Dr. Ivan Merz

Naša škola i ove je godine dobila poziv Osnovne škole Dr. Ivan Merz iz Zagreba da sudjelujemo u državnom fotonatječaju. Potaknuti odličnim rezultatima prošle godine kada su fotografije koje su snimili Dominik Hleb, Karlo Bogi, Lidija Kadoić i Vilim Kobeščak bile prikazane na virtualnoj izložbi - a Vilimov uradak prošao i strogu selekciju i bio prikazan na izložbi u središtu Zagreba - učenici Fotografske skupine naše škole u prvom izlasku na teren snimili su 302 fotografije. Jučer su se u školskoj knjižnici okupili Damjan Bajsić, Dorijan Hanžek, Jurica Hađar, Nikola Kadoić, Matija Varga i Blaž Stužić i proanalizirali snimljene fotografije te odabrali dvije u uži krug. Slijede još dva izlaska na teren i snimanje te odabir fotografija koje će biti upućene na taj državni fotografski natječaj. Učenike naše škole i njihova mentora stručnog suradnika knjižničara Denisa Vinceka prošle je godine primio u svojemu uredu i ravnatelj škole organizatora natječaja Zvonko Piljek. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Mateo Raškaj, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 10. 2017.