Vrijedna donacija Navijačke skupine Črvi učeniku naše škole Tomislavu Jelečkom

Navijačka skupina Nogometnog kluba "Oštrc" Črvi iz Zlatara pokazala je još jednom svoje veliko srce. Osim što redovito, doma i u gostima, bodre zagorski prvoligaš, navijači imaju i humanitarnu notu. U dogovoru s ravnateljicom Osnovne škole Ante Kovačića gđom Rajnom Borovčak odlučili su jednom djetetu iz obitelji slabijeg imovinskog stanja donirati komplet knjiga. Danas je tako bilo vrlo veselo pred našom školom kada su se okupili Črvi sa svojim prvim čovjekom gosp. Sašom Posarićem, ravnateljica gđa Rajna Borovčak i Tomislav Jelečki sa svojim ocem. Tomislavu su Črvi uručili komplet knjiga za sedmi razred, ali iznenadili su ga i brojnim navijačkim rekvizitima i suvenirima. Gosp. Posarić pozvao je Tomislava da bude redoviti navijač na Oštrcu – i da glasno navija za zlatarski prvoligaš u navijačkoj plavoj majici koju su mu jutros također darovali. Gđa ravnateljica Rajna Borovčak zaželjela je Tomislavu da sljedeće školske godine postigne što bolji uspjeh u školi. Ovo nije prva humanitarna akcija Črva. Želja im je privući što više mladih i to ne samo na navijačke tribine nego i na zeleni teren jer ističu kako je važno da se mladi bave sportom, a pogotovu je to lijepo ako k tomu još brane boje svojega gradskog kluba. Črvi su ovom donacijom pokazali veliku društvenu odgovornost kroz onaj najvažniji segment društvene zajednice – mlade i obrazovanje, na čemu im od srca zahvaljujemo. Klikni na opširnije za više fotografija. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 8. 2017.