Županija osigurala novac školi za nagradu državnom prvaku Vilimu Kobeščaku

U utorak, 20. lipnja, upriličen je prijam u Krapini za učenike koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na natjecanjima koje organizira Agencija za odgoj i obrazovanje te su novčano nagrađeni učenici i njihovi mentori. Tom prilikom istaknuto je da je Krapinsko-zagorska županija vodila računa i  o tome da učenici i njihovi mentori dobiju nagrade putem škole i za sva ostala natjecanja i susrete državnog - međudržavnog ranga (ne samo ona u organizaciji AZOO-a), za što je pak osigurala 30 tisuća kuna. Rečeno je da je 1000 kuna dobila Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar, i za taj novac škola treba osigurati nagradu državnom prvaku Vilimu Kobeščaku koji je pobijedio na natjecanju Bilo kuda, čitaj svuda te njegovu mentoru školskom knjižničaru gosp. Denisu Vinceku. (Izvor: Krapinsko-zagorska županija)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 6. 2017.