Tradicionalna korizmena humanitarna akcija

"Proljeće je… Hoće li i naša stabla procvjetati?" Naslov je to koji je stajao na vjeronaučnom panou i poticao učenike na uključivanje u ovogodišnju korizmenu akciju u kojoj su učenici naše matične škole i područnih škola skupljali hranu i higijenske potrepštine za djecu iz Dječjeg doma Male Terezije od Djeteta Isusa kod sestara karmelićanki na Vrhovcu u Zagrebu. Učenici i djelatnici škole darovali su obilje potrepština kojima smo 11. travnja 2017. razveselili djecu i zaposlenike Doma. Susret s njima bilo je prekrasno iskustvo koje nas je potaknulo na više zahvalnosti prema vlastitim roditeljima i svima koji se brinu svakodnevno za nas. Zahvaljujemo svim našim učenicima i njihovim roditeljima te djelatnicima škole koji su se uključili u korizmenu akciju i na konkretan način pokazali što znači ljubiti bližnje. Klikni na opširnije za šest fotografija. (Učenice Vjeronaučne i Karitativne skupine i vjeroučiteljice)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 4. 2017.