Lutkarska predstava u PŠ Martinščini

U tjednu kad se mnogo ljudi dariva različitim malim znacima pažnje učenici 2. razreda Područne škole Martinščine darivali su svoje školske prijatelje kratkim lutkarskim igrokazom. Naime, u sklopu nastave hrvatskog jezika spojili smo dvije nastavne jedinice, sat književnosti "Reumatični kišobran" i sat medijske kulture "Kazalište", kako bismo iznenadili svoje prijatelje malim znakom pažnje. Učenici su sami izradili rekvizite za izvedbu kratke lutkarske predstave, a školska klupa i stolnjak pozlužili su nam kao paravan. Za nagradu, svi učenici 2. razreda nagrađeni su velikim pljeskom i osmijesima na licima cijele naše male škole. U fotogaleriju dodano je šest fotografija. (Učenici i djelatnici PŠ Martinščine)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 2. 2017.