Počela školska natjecanja

Naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak jučer se na školskom natjecanju iz geografije obratila svim učenicima koji će sudjelovati na školskoj razini natjecanja i smotri u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. Učenicima koji će sudjelovati čestitala je na dosadašnem radu i učenju i istaknula kako je sudjelovanje na natjecanju kruna na kojemu mogu pokazati svoja znanja i umjetničke sklonosti. "Želim vam, dragi učenici, mnogo uspjeha i sreće u rješavanju ispita i pripremanju radova za školsku razinu natjecanja i smotri - da rezultati budu što bolji i da našu školu uspješno poslije predstavite i na županijskoj razini natjecanja i smotri, a oni najbolji i na državnoj. Naravno, na uloženu trudu zahvaljujem i vašim mentorima", istaknula je jučer gđa Rajna Borovčak, ravnateljica naše škole. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 1. 2017.