Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s Hrvatskom regulatornom agencijom za mrežne djelatnosti (HAKOM), uz partnerstvo Hrvatske pošte, provodi program upoznavanja učenika i njihovih roditelja o sigurnosti na internetu, pravilima ponašanja pri korištenju interneta i društvenih mreža i prevenciji cyberbullyinga. Pedagoginja škole gđa Vlatka Prpić, u suradnji s razrednicama petih razreda, predavanjem o odgovornom ponašanju prilikom uporabe mrežnih tehnologija, podijelila je brošure Kako zaštititi dijete u svijetu interneta, mrežnih tehnologija i mobilnih telefona. Petaši su pokazali izvrsnu razinu znanja o korištenju interneta i opasnostima kojima su izloženi ako neodgovorno pristupaju uporabi računala. Razgovorom kako zaštitit sebe i komu se obratiti u slučaju cyberbullyinga te kako biti odgovoran u virtualnom svijetu, rekli smo svoje veliko NE nasilju putem interneta. Klikni na opširnije za više fotografije. (Vlatka Prpić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 12. 2016.