Pridruži nam se i ti - svoje srce ispuni!

Naša škola i ove godine pokreće tradicionalnu humanitarnu adventsku akciju pod nazivom "Pridruži nam se i ti - svoje srce ispuni!". Osnovni je cilj akcije pomoći našim sumještanima koji su u potrebi. Kako bismo im uljepšali Božić, darovat ćemo im prikupljenu hranu i higijenske potrepštine. Pozivamo sve učenike i djelatnike škole da se u skladu sa svojim mogućnostima uključe u akciju koja će trajati do utorka, 20. prosinca. Namirnice poput šećera, brašna, soli, ulja, pahuljica, pekmeza, paštete, riže, trajnog mlijeka ili tjestenine te higijenske potrepštine kao što su sapun, toaletni papir, pasta za zube, prašak za rublje, šampon ili gel za tuširanje možete donijeti u našu školu i ostaviti na porti.

Neka vaše srce bude ispunjeno dobrotom, a srce drugoga darovanom toplinom!

Vjeroučiteljice Andreja i Ivana

objavio: DENIS VINCEK   datum: 6. 12. 2016.