Foto natječaj "Naj fotka"

Dana 21. studenoga učenici Lidija Kadoić, Karlo Bogi, Dominik Hleb i ja pod mentorstvom školskoga knjižničara gosp. Denisa Vinceka posjetili smo Osnovnu školu dr. Ivana Merza u Zagrebu. Razlog posjeta bio je razgledanje državne izložbe fotografije o temi Svjetlost, na kojoj su bile prikazane fotografije koji su snimili učenici iz 57 skola iz cijele Hrvatske. Naša škola, odnosno nas četvero, poslalo je 15 fotografija. Sve su fotografije izložene na internetu, što znači da su prošle prvi krug. Moj rad prošao je u drugi krug natjecanja i bio pohvaljen. Nakon razgledanja izložbe posjetili smo i ravnatelja navedene škole gosp. Zvonka Piljeka i proslijedili mu pozdrave i čestitke naše ravnateljice gđe Rajne Borovčak. Gosp. ravnatelj primio nas je u svojemu uredu, počastio i gotovo jedan sat razgovarali smo o našem školskom listu, onome što nas zanima i vrijeme je brzo prošlo, Za naš uspjeh upravo putem u Zagreb školskim kombijem nagradila nas je naša ravnateljica. Prilikom izlaska iz školske zgrade odlučili smo posjetiti Zagrebačku katedralu i fotografirati se, kao što su to uradile i prijašnje generacije učenika naše škole, "na kocki". Školski kućni majstor gosp. Radovan Crčić Đuro sigurno nas je dovezao doma u Zlatar. Klikni na opširnije za više fotografija. (Vilim Kobeščak, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 24. 11. 2016.