Konstituirano Vijeće učenika

U petak, 30. rujna, održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika naše škole. Za predsjednicu je izabrana Karla Premor iz 8.b razreda. Potpredsjednik je Slavko Mikulec iz 8.a, a zapisničar je Dominik Krušelj iz 7.b razreda. Članovi Vijeća učenika upoznali su se s Etičkim kodeksom učenika OŠ Ante Kovačića i Poslovnikom o radu Vijeća učenika OŠ Ante Kovačića. U Etičko povjerenstvo izabrani su Patrik Delija iz 6.b, Ana Latin iz 6.a, Paola Gorupec iz 5.b, Marta Kotolenko iz 3.a i Sebastijan Drofenik Hamzić iz 4.b razreda. Vijeće učenika donijelo je i Plan rada za školsku godinu 2016./17. Dječja gradonačelnica, koja je ujedno i ove godine predsjednica Vijeća učenika, Karla Premor, upoznala nas je s trenutačnim aktivnostima Dječjeg Gradskog Vijeća kao i aktivnostima u Dječjem tjednu. Na sjednici je bilo prisutno 18 članova i školska psihologinja gđa Katarina Biondić. (Katarina Biondić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 10. 2016.