Završna priredba u Donjoj Batini

U utorak, 7. lipnja, u Područnoj školi Donjoj Batini održana je završna priredba i misa zahvalnica u kapeli sv. Antuna Padovanskoga koju je dao sagraditi zlatarski gradonačelnik i mještanin Donje Batine gosp. Stanko Majdak. Nakon svete mise gosp. gradonačelnik učenike je počastio sokom i slatkišima. Programu u školi, koji su sastavili i u njemu sudjelovali svi učenici, prisustvovali su ravnateljica gđa Rajna Borovčak, gradonačelnik grada Zlatara gosp Stanko Majdak, dogradonačelnica gđa Jasenka Auguštan-Pentek, naš župnik vlč. gosp. Dragutin Cerovečki, psihologinja i pedagoginja škole, učiteljice engleskog i njemačkog jezika, vjeronauka te roditelji i članovi obitelji. Učenici četvrtog razreda oprostili su se vrlo emotivno od svoje učiteljice gđe Đurđe Kostanjevečki i svojih prijatelja. Na kraju priredbe učenicima i roditeljima obratili su se gosp. gradonačelnik i naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak, koji su istaknuli da je područna škola središte kulturnih događanja u mjestu. Čestitali su učenicima na uspjehu, a gđa ravnateljica posebno je sada već bivšim četvrtašima zaželjela dobrodošlicu u matičnu školu gdje će, rekla, njezina vrata za razgovor i bilo kakvu pomoć biti otvorena kao što je to i dosad uvijek bilo. Nakon službenog dijela druženje je nastavljeno uz  kolače i sok. U fotogaleriju dodano je 109 fotografija. (Ivana Junković)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 6. 2016.