Posjet članova Novinarske skupine Poliklinici za zaštitu djece grada Zagreba

U sklopu cjelogodišnjeg projekta kojim se članovi Novinarske skupine Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar bave ove školske godine, posjetili smo tako i Polikliniku za zaštitu djece grada Zagreba. Vilim Kobeščak i Luka Popijač iz 7.a, Marko Bingula i Matija Behin iz 8.c te Leona Miškec, Marko Stažnik i Patrik Raškaj iz 8.b sudjelovali su s našim mentorom školskim knjižničarom gosp. Denisom Vincekom na okruglom stolu o temi Moj hobi koji je moderirala gđa Ella Selak Bagarić, mag. psihologije iz te poliklinike.

Proučavajući temu s različitih aspekata sami smo inicirali ovaj susret, a naša sugovornica je uime ravnateljice Poliklinike prof. dr. sc. Gordane Buljan Flander odgovarala na brojna pitanja koja smo pripremili. Upoznali smo se i s radom Poliklinike, a vidjeli smo i sobu u kojoj djeluje Udruga Hrabri telefon. Upoznali smo i središte grada oko Trga žrtava fašizma.

Vilim Kobeščak, 7.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 5. 2016.