Mala škola tenisa

Hrvatski teniski savez i Ministarstvo obrazovanja, znanosti i športa organiziraju sa Športskim teniskim klubom Zlatar besplatnu 35-satnu školu tenisa za učenike od prvog do trećeg razreda Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar. Projekt financira Ministarstvo, a zlatarski je teniski klub jedini klub u Krapinsko-zagorskoj županiji registriran kod Hrvatskoga teniskog saveza, s licenciranim trenerom i s pravom natjecanja.

Športski teniski klub Zlatar djeluje na terenima sportskoga kompleksa OŠ Ante Kovačića tako da učenici nastavu tenisa polaze uza samu školu. Tom aktivnošću učenici razvijaju sportske vještine i međuvršnjačku toleranciju. Krajnji je rezultat – u zdravom tijelu zdrav duh.

ŠTK Zlatar poziva učenike naše škole koji imaju najmanje vrlo dobar uspjeh, a žele se baviti tenisom, da se uključe u klub. Klub daje besplatno terene i opremu, a roditelji bi financirali samo trenera. Klub ovim pozivom želi iznjedriti sportaše koji će se aktivno baviti tenisom. Poziv je za djecu od osam do jedanaest godina.

Više o Športskom teniskom klubu Zlatar možete pročitati ovdje.

Ostale fotografije možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 5. 2011.