Sudjelovanje naših učenika na Županijskoj smotri LiDraNo 2016.

1. ožujka održana je Županijska smotra LiDraNo 2016., kojoj je ove godine bila domaćin Srednja škola Krapina.

Na Smotri su sudjelovali i naši učenici i njihovi mentori. Učenice Ana Latin, 5.a i Lucija Grzelja, 5.b pod vodstvom mentorice, učiteljice Nevenke Šušljek predstavile su se u kazivanju poezije i reportaži. Reportaža „Lijepo je živjeti u Zagorju“ Ane Latin predložena je za Državnu smotru LiDraNo 2016., a kazivanje poezije „Podkurtana čuča“ Zvonka Kudelića u izvedbi Lucije Grzelje pohvaljeno je od Stručnog povjerenstva. U kategoriji školskih listova, naš školski list  Iskrice također je pohvaljen od strane Stručnog povjerenstva. Zahvalnicu je primio mentor, gosp. Denis Vincek, školski knjižničar i urednik lista Marko Stažnik, učenik 8.b razreda.

Čestitamo svim našim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju te im želimo još puno uspješnih radova i  književnog stvaralaštva!

objavio: Maja Pepelko   datum: 3. 3. 2016.