Počelo obilježavanje Dana ružičastih majica

Učenici naše škole počeli su intenzivne pripreme za ovogodišnje obilježavanje Dana ružičastih majica –"NE" nasilje među vršnjacima, što će ujedno biti i Dan otvorenih vrata naše škole.  Učenici su uključeni u edukativne programe koji za cilj imaju osvijestiti učeničku populaciju o problemu međuvršnjačkog nasilja te o načinima prevencije i njezina sprječavanju. Ovogodišnji Dan ružičastih majica kao i Dan otvorenih vrata škole svečano ćemo obilježiti cjelodnevnim programom za sve učenike, roditelje i uzvanike 24.veljače. O programu ćemo vas naknadno obavijestiti. Veselimo se vašem dolasku. Učenici i djelatnici Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar. (Maja Pepelko, prof.; Helena Hoić i Lucija Katić, 8.c)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 2. 2016.