Naša škola dobila Diplomu grada Zlatara

Na središnjoj svečanosti uz Dan grada Zlatara, što je održana u Sokolani, zlatarski gradonačelnik doc. dr. sc. Miroslav Kopjar predao je Diplomu grada Zlatara Osnovnoj školi Ante Kovačića Zlatar. Naša škola dobila je diplomu za poseban prinos u odgojno-obrazovnom, kulturnom i duhovnom unaprjeđenju života grada Zlatara i njegovih žitelja.

U ime škole diplomu je primila zamjenica ravnateljice gđa Jadranka Fuček, učiteljica savjetnica.

"Neizmjerno smo ponosni i počašćeni dobivenim priznanjem. Zahvaljujemo gospodinu gradonačelniku i Gradskom vijeću Zlatara jer u tome priznanju, vjerujemo, stoji potvrda istinskom učiteljskom pozivu, rezultatima koje postižemo i, nadasve, nasmijanim i sretnim učenicima naše škole.

Gradonačelnik i Gradsko vijeće zadužili su nas Diplomom grada Zlatara da što predanijim i pravednijim radom uzdignemo zadovoljstvo i intelekt naših generacija koje će predano opravdavati uloženo i promicati ime našega grada i dragog nam zavičaja", istaknula je ravnateljica OŠ Ante Kovačića Zlatar gđa Rajna Borovčak u povodu primitka Diplome grada Zlatara.

Diplomu grada Zlatara na svečanosti u Sokolani primila je i gđa Josipa Hopek, naša profesorica glazbene kulture.

U popratnom glazbenom programu na proslavi Dana grada Zlatara nastupili su zbor i folklorna skupina Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 6. 5. 2011.