Obilježili smo Hrvatski olimpijski dan

U našoj smo školi obilježili 10. rujna Hrvatski olimpijski dan. Svi učitelji i učenici došli su u školu u bijelim majicama, a učenici od 5. do 8. razreda, u pratnji učitelja, pošli su u mimohod ulicama grada Zlatara. Nakon mimohoda učenici su otišli na školsko igralište gdje je školski nogometni klub, koji se priprema za županijsko natjecanje, demonstrirao svoj trening. Podijelili su se u dvije ekipe: Domagoj Kovačević, Silvio Plancutić, Vilim Kobeščak, Gordan Vuk s golmanom Ivanom Plancutićem protiv Luke Popijača, Marka Bingule, Marka Stažnika, Kristijana Škofa i golmana Nikole Pavlina. Rezultat je na kraju bio gotovo izjednačen, no poslije asistencije Domagoja Kovačevića Silvio Plancutić bježi protivničkoj obrani i loptu zabija u desni kut Pavlinova gola. Nemoćni vratar mogao ju je samo gledati i utakmica je završila 1 : 0, a mi smo na primjeren način obilježili Olimpijski dan. Klikni na opširnije za više fotografija. (Tamara Ožvald, 8.a; snimio Krešimir Varga)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 15. 9. 2015.