Školski novinari nadarili učenike 3.b bookmarkerima

U sklopu projekta Čitajmo zajedno - čitajmo naglas učenici Novinarske skupine Monika Haban, Lidija Kadoić, Hrvoje Stažnik, Jurica Pribolšan i Dario Lesičar izrađivali su s voditeljicom gđom Irenom Petrovečki bookmarkere.

Budući da 3.b ove godine čita knjigu "Kekec na vučjem tragu" slovenskog autora Josipa Vandota, tako su i motivi na bookmarkerima slovenski - naselja, reljef, nacionalni parkovi i slično.

Napravljene bookmarkere učenici iz Novinarske skupine podijelili su učenicima 3.b, a kako od početka s njima sudjeluju u projektu poticanja čitanja, trećaši su ih izvijestili dokle su stigli s čitanjem Kekeca i što su dosad naučili o Sloveniji. Sa svojom učiteljicom gđom Anitom Petanjek-Macan učenici 3.b zahvalili su školskim novinarima i njihovoj voditeljici na darovima koje će iskoristiti prilikom čitanja lektire i drugih knjiga.

Hrvoje Stažnik, Dario Lesičar i Lovro Tovrnić, 8.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 3. 2015.