Ove godine za Valentinovo razmijenjeno gotovo 2000 ljubavnih poruka

I ove školske godine učenici OŠ Ante Kovačića, ali i radnici škole, mogli su svojemu prijatelju ili prijateljici, učiteljici, učitelju, kolegici, kolegi, uljepšati Valentinovo. Vjeroučiteljica gđa Ivana Lisak s Karitativnom skupinom “Buđenje”, uz neizostavnu pomoć školske pedagoginje gđe Vlatke Prpić i školske psihologinje gđe Katarine Biondić, izradile su i na katu škole postavile pano ljubavi s omotnicama za svaki razred predmetne nastave i sve djelatnike škole. Tijekom jutra u te su se omotnice mogle ubacivati poruke, anonimne ili potpisane, što su tijekom petog sata školski listonoše nosili primateljima. Razmijenjeno je ove godine gotovo 2000 valentinovskih poruka, što je dosadašnji rekord. Najviše su ih dobili cure i dečki u 8.b razredu. (Kristijan Škof i Goran Brlić, 7.c)

U fotogaleriji se može pogledati 18 fotografija.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 2. 2015.