Ovaj mjesec: 2076

Božićna priredba u PŠ Martinščini

U petak, 19. prosinca, u Područnoj školi Martinščini održana je božićna priredba. Roditelji, bake, djedovi, mještani i gosti mogli su osjetiti duh Božića i živih jaslica kroz program u kojemu su sudjelovali svi učenici naše male škole. Božićni igrokaz u kojem su djeca predstavljala sebe, istaknuta je poruka božićnih dana koji su zapravo dani razumijevanja, poštivanja, ljubavi, obiteljske topline, a ne neki skupi darovi.

Zagorski recital zaokružio je program, a na kraju su čestitke svima uputili gradonačelnik gosp. Stanko Majdak i ravnateljica gđa Rajna Borovčak. Druženje gostiju i roditelja nastavilo se uz domjenak, a djeca su se veselila uz pjesmu, ples i kolače. Neka nam svaki dan bude kao u ove božićne dane, pun ljubavi, topline i razdraganosti.

U fotogaleriji je 15 fotografija.

Djelatnice PŠ Martinščine

objavio: DENIS VINCEK   datum: 7. 1. 2015.