Danas su Iskrice predane u tisak

Danas smo školski list Zlatarske Iskrice predali u tisak. Rezultat je to cjelogodišnjeg rada svih autora članaka i fotografija te uredništva u kojemu su ove godine bili Jurica Pribolšan, Patrik Raškaj, Dario Lesičar, Petra Sokolić, Hrvoje Stažnik, Lovro Tovernić, Danijel Vučković, Nikola Lončar, Karlo Bukal, Klara Nadine Parlaj, gđa Vesna Ceboci, gosp. Marijan Posarić i gosp. Denis Vincek.

List su lektorirali gđa Vesna Ceboci, gosp. Marijan Posarić i gosp. Denis Vincek. Za grafičko oblikovanje i prijelom lista zaslužan je gosp. Denis Vincek, koji je i glavni i odgovorni urednik. Likovno rješenje naslovnice i zadnje stranice potpisuje gosp. Zvonko Šarčević.

U izradi ovoga broja Iskrica sudjelovali su uz Novinarsku skupinu te autore članaka i svi učitelji i stručni suradnici; gosp. Tomislav Jajtić, Katarina Grandavec, gosp. Dragec Adanić, gosp. Krešimir Varga, gosp. Ernest Špiljak, gosp. Domagoj Hitrec i gđa Danica Stažnik-Vučković.

Autori fotografija su učenici, stručni suradnici i učitelji OŠ Ante Kovačića, Foto studio “Marta” Zlatar, Ivica Cvetko, a dio fotografija je iz obiteljskih albuma.

Iskrice će biti tiskane na 60 stranica u boji.

Svima, a posebno mentoru gosp. Denisu Vinceku, zahvaljujem na suradnji i radu na ovom broju Iskrica. Nadam se da ćete u njima uživati.

Urednik
Jurica Pribošan

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 11. 2014.