Ovaj tjedan: 731
Danas: 2
Događajnica

Nogometaši naše škole na županijskom prvenstvu u Humu na Sutli

Učenici iz naše škole sudjelovali su 4. studenoga na županijskom natjecanju u nogometu. Natjecanje se održavalo u Humu na Sutli, a sudjelovali su Hrvoje Stažnik, Jurica Pribolšan, Lovro Tovernić i Danijel Pažur iz 8.a, Silvio Plancutić, Ivan Plancutić i Domagoj Kovačević iz 7.a, Marko Stažnik iz 7.b te Marko Bingula i Kristijan Škof iz 7.c razreda.

Krenuli smo iz Zlatara u 8:30 sati. Prvu utakmicu igrali smo protiv Zlatar Bistrice. Loše smo ušli u utakmicu i već na samom početku primili smo nekoliko pogodaka. Na poluvremenu smo se sabrali, a u tome nam je pomogao naš trener i učitelj TZK-a gosp. Stjepan Škrlec, ali na kraju smo ipak izgubili 8 : 3, uz dva pogotka Silvija Plancutića i jedan Kristijana Škofa.

Naši sljedeći protivnici bili su iz Klanjca. Imali smo šanse za prolazak, ali morali smo pobijediti Klanjec s 5 pogodaka razlike. Poznato je da Klanjec uvijek dolazi s jakom ekipom pa je pred nama bio velik izazov. Naš nas je trener okupio i rekao da moramo igrati hrabro do zadnje minute pa će i rezultat sigurno biti povoljan za nas. To nam je podiglo moral te smo u ovu utakmicu ušli puni samopouzdanja.

Igrali smo odlično. No, nepažnjom naše obrane primamo gol, ali na drugoj strani standardni igrač starijih pionira NK Oštrca Jurica Pribolšan prelijepim pogotkom vraća utakmicu na početak. Ostalo je još dosta vremena do kraja, ali golman Klanjca zaključao je svoja vrata i obranio puno zicera. Posjed lopte bio je na našoj strani i pokazali smo bolju igru, ali sreća nije bila na našoj strani. Počastili smo se nakon utakmice sendvičima i sokom. Sretno smo se vratili kući u 16:30 sati.