Gđa ravnateljica danas čestitala uredniku Iskrica Jurici Pribolšanu i nadarila ga

Danas je naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak u školskoj knjižnici razgovarala s Juricom Pribolšanom iz 8.a, koji je urednik novog broja Iskrica koje su dovršene i drugi tjedan idu u tisak. Iskrice su pripremljene na 60 stranica u boji.

Jurica je gđu ravnateljicu izvijestio o tijeku radova na Iskricama, a ravnateljica je s oduševljenjem prelistala prvi probno otisnuti primjerak. Čestitala je uredniku na njegovu radu, ali i svim članovima uredništva, svim autorima članaka te svim kolegama, učiteljima, stručnim suradnicima i glavnom uredniku te svim ostalima koji su na bilo koji način pripomogli nastanku broj 56 Iskrica, školskog lista s jednom od najduljih tradicija izlaženja u osnovnom školstvu Krapinsko-zagorske županije. Istaknula je kako je zato škola unatoč izrazitom teškom financijskom stanju uspjela pronaći novac da se održi tradicija izlaženja toga zlatarskog lista.

Gđa ravnateljica nadarila je Juricu knjigom s posvetom i prelijepim ruksakom, što je osigurala Školska knjiga.

Hrvoje Stažnik, 8.a
Petra Sokolić, 8.a
Dario Lesičar, 8.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 11. 2014.