Postupak u slučaju nesretnog slučaja učenika

Preporuča se da se najprije završi liječenje. Kliknite na opširnije kako biste vidjeli cijeli postupak u slučaju nesretnog slučaja učenika. Policu osiguranja osoba od posljedica nesretnog slučaja možete pogledati ovdje, a obrazac za prijavu nesretnog slučaja, koji valja ispuniti, preuzima se ovdje.

1. U računovodstvu škole dobije se obrazac za prijavu nesretnog slučaja učenika koji popunjavaju roditelji ili staratelji učenika. Potrebno je odgovoriti na sva postavljena pitanja o nesretnom slučaju i obvezno upisati broj telefona ili mobitela za kontakt.

2. Taj se isti obrazac (str. 2)  potvrđuje kod liječnika i u računovodstvu škole (potvrđuje se da je dijete osigurano).

3. Pripremiti kopiranu medicinsku i ostalu dokumentaciju.

4. Svu potrebnu dokumentaciju roditelji mogu predati u računovodstvo škole ili sami poslati na adresu: JADRANSKO OSIGURANJE, Podružnica Zagreb, Listopadska 2, 10 000 Zagreb.

Višnja Glojnarić
(ilustracija Kristijan Škof)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 8. 2016.