Novi članovi školske prometne jedinice

S novom nastavnom godinom počela je s radom školska prometna jedinica. Učenici u parovima dežuraju pred školom u vrijeme dolaska i odlaska školskog autobusa i kombija.

Novi članovi školske prometne jedinice iz sedmih razreda su Dorotea Strelar (7.a), Dorotea Rožić (7.a), Lorena Mojčec (7.a), Filip Cvetko (7.a), Anera Fijačko (7.a), Marta Franculj-Matole (7.a), Klaudija Hubak (7.a), Mario Ivančić (7.a), Borno Stužić (7.a), Lucija Škrlec (7.b), Kristijan Škof (7.c) i Goran Brlić (7.c). Članovi prometne patrole pomažu ostalim učenicima u prelaženju ceste tako što zaustavljaju sve automobile koji se nalaze iza autobusa kako bi se sigurnije moglo prijeći cestu. Voditelj je školske prometne jedinice gosp. Stjepan Škrlec, a učenike je s prometnim pravilima upoznao policajac gosp. Tomislav Zajec.

Klaudija Hubak, 7.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 15. 10. 2014.