Oko PŠ Martinščine zahvaljujući donatorima nova ograda

Tijekom protekle školske godine ravnateljica Osnovne škole Ante Kovačiča Zlatar gđa Rajna Borovčak uspjela je unatoč sveopćoj oskudici u ovo recesijsko vrijeme ishoditi sredstava potrebna za gradnju nove ograde s ulazne strane u Područnu školu Martinščinu.

U cilju unaprjeđenja ukupnog plana uređivanja okoliša te zlatarske područne škole, škola i voditeljica Područne škole Martinščine gđa Valentina Lebić-Naumovski obratile su se gosp. Janku Auguštanu i gosp. Milanu Preisu za materijalnu pomoć u vidu donacija.

"Ta  su nam dvojica donatora svojom dobrom voljom i materijalnom pomoći donirali sredstva potrebna za izradu vrata (lesica) na postojećoj ogradi. U ovo teško vrijeme, kada nas okružuju loši materijalni uvjeti, svaka pomoć mnogo nam znači. Drago nam je da ima onih koji prepoznaju vrijednosti i bogatstvo, a to su djeca", istaknula je ravnateljica Rajna Borovčak, zahvalivši uglednim Zlatarščanima i višegodišnjim donatorima škole koji su ovom gestom uljepšali školske dane i osigurali sigurnost djeci.

Valentina Lebić-Naumovski, dipl. ućiteljica

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 9. 2014.