Naši nogometaši srce ostavili na terenu, ali nisu uspjeli proći dalje

Drugo kolo županijskog natjecanja u nogometu održano je 3. ožujka. Natjecanje se održalo u Bedekovčini, a sudjelovalo je deset učenika iz naše škole: Mirko Brčić, Marko Stažnik, Mario Bezak, Filip Sokolić, Marko Balić, Jurica Pribolšan, Nikola Lončar, Nikola Kadoić, Matija Preis i Hrvoje Stažnik.

Iz Zlatara smo krenuli u 12 sati. Prvu utakmicu igrali smo protiv Đurmanca i izgubili smo 8 : 0. Naši sljedeći protivnici bili su iz Mihovljana. Dvije minute prije kraja utakmice gubili smo 3 : 0, a onda je Nikola Kadoić zabio dva pogotka.

U posljednjim sekundama utakmice Mirko Brčić zabio je izjednačujući pogodak. Naši posljednji protivnici bili su iz Klanjca. Igrali smo dobro, a do pobjede 6 : 1 vodio nas je Mirko Brčić sa pet pogodaka, a jedan pogodak zabio je Nikola Kadoić.

Imali smo šanse za prolazak. Đurmanec je u utakmici protiv Mihovljana morao pobijediti sa šest pogodaka razlike. Nažalost, Đurmanec je pobijedio samo 5 : 1. što nije bilo dovoljno za naš prolazak.

Hrvoje Stažnik, 7.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 3. 2014.