Za Valentinovo razmijenjeno više od 1000 "ljubavnih pisama"

I ove školske godine naši učenici, ali i radnici škole, mogli su svojemu prijatelju ili prijateljici, učiteljici, učitelju, kolegici, kolegi, uljepšati Valentinovo. Vjeroučiteljice gđa Anita Martinić i gđa Ivana Lisak s Karitativnom skupinom Buđenje”, uz neizostavnu pomoć školske pedagoginje gđe Vlatke Prpić i školske psihologinje gđe Katarine Biondić, izradile su i na katu škole postavile pano ljubavi s omotnicama za svaki razred predmetne nastave i sve djelatnike škole.

Tijekom jutra u te su se omotnice mogle ubacivati poruke, anonimne ili potpisane – ili poneki sklatkiš, karanfil ili kruška – što su tijekom petog sata školski listonoše nosili primateljima. Razmijenjeno je više od tisuću valentinovskih poruka.

Jurica Pribolšan, 7.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 2. 2014.