Ovaj tjedan: 724
Danas: 124
Događajnica

Školska nogometna momčad ide u drugi krug

Županijsko natjecanje u nogometu održano je 18. listopada u Humu na Sutli. Sudjelovalo je deset učenika iz naše škole. To su Mirko Brčić, Tomica Delač, Mario Bezak, Filip Sokolić, Marko Balić, Jurica Pribolšan, Nikola Lončar, Nikola Kadoić, Matija Preis i Hrvoje Stažnik.

Stoje slijeva: Filip Sokolić, Tomica Delač, Nikola Lončar, Mirko Brčić, Matija Preis, gosp. Stjepan Škrlec

Dolje: Marko Balić, Juria Pribolšan, Mario Bezak, Hrvoje Stažnik, Nikola Kadoić

Iz Zlatara smo krenuli u osam sati. U autobusu smo saznali dobre vijesti. Momčad iz Krapinskih Toplica je odustala. Tako su u našoj grupi ostale samo dvije momčadi i obje su imale zajamčeni prolazak u sljedeći krug natjecanja. Naši jedini protivnici bili su iz Marije Bistrice. Loše smo krenuli u utakmicu i gubili smo 2 : 0 na poluvremenu. Na početku drugog poluvremena Mirko Brčić vratio nam je nadu svojim pogotkom. Nada nije dugo trajala, a naši protivnici su do kraja zabili još četiri gola. Na kraju smo izgubili rezultatom 6 : 1. Nakon završetka natjecanja krenuli smo kući. Ostvarili smo postavljeni cilj - plasirali se u drugo kolo natjecanja i uigrali momčad. Vjerujemo da ćemo se s našim trenerom gosp. Stjepanom Škrlecom bolje pripremiti za sljedeću utakmicu.