Svečani prijam za sudionike Nacionalnoga kviza za poticanje čitanja

Danas je u našoj školskoj knjižnici bio svečani prijam za učenike 7.a koji su sudjelovali na Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja što su ga organizirale Knjižnice grada Zagreba. Ravnateljica naše škole gđa Rajna Borovčak čestitala je natjecateljima i pozvala ih da i dalje što više čitaju jer tako obogaćuju svoje znanje i izgrađuju sustav vrijednosti.

Vrijedne knjige, dar naše ravnateljice, dobili su Petra Sokolić i Lovro Tovernić te Dario Lesičar, pobjednik Nacionalnoga kviza za poticanje čitanja na školskoj razini.

Dario je uime svih zahvalio gđi ravnateljici na čestitkama i knjigama, a naša ravnateljica počastile je učenike sokom i bombonima.

U organizaciji kviza u školi sudjelovali su školski knjižničar gosp. Denis Vincek, gđa Anita Martinić, gđa Nina Posarić i gosp. Goran Okun.

Jurica Pribolšan, 7.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 11. 2013.