Međunarodni dječji tjedan

Međunarodni dječji tjedan obilježavao se proteklog tjedna. I u našoj školi provodili smo različite aktivnosti.

U srijedu smo poslije velikog odmora formirali krug prijateljstva i zajedničkim zvonkim snagama zapjevali pjesmu Kad si sretan.

U četvrtak smo  čitali bajke i svaki je razred na svoj način izrazio doživljaj čitanja: izradom slikovnica i stripova i ilustracijama.

Učenici Sara Pentek, Ivana Pozaić, Antonija Latin, Laura Latin, Borna Mezak, Andrija Horvat i Florijan Matijašec posjetili su gradonačelnika. S njim su porazgovarali o svojim željama i problemima.

U petak je u Sokolani održana glazbena  radionica o tradicijskoj glazbi i glazbalima koju je vodio gospodin Mladen  Požgaj.

Vesna Ceboci

objavio: Nina Posarić   datum: 16. 10. 2013.